CreditCheck ve SlimOffice

Máte problémy s neplatiči?
Chcete jednoduše prověřit obchodní partnery přímo ve SlimOffice?
... máme pro Vás řešení !
Zjistěte kredibilitu klientů automaticky a hned, eliminujte finanční rizika, šetřete čas.
 
Společnost SLIM implementovala do firemního informačního systému SlimOffice hodnocení kredibility firem od společnosti CreditCheck.
Systém hodnocení kredibility CreditCheck vám pomáhá předejít finančním ztrátám, protože hlídá aktuální stav vašich obchodních partnerů a zákazníků. Máte tak stále přehled o jejich dluzích, insolvencích, exekucích. Všechny informace jsou na jednom místě, kde je nejvíc potřebujete. Jednoduše a rychle.
CreditCheck šetří čas, kontroluje a hodnotí za vás partnerské firmy, například:
• když je vkládáte do databáze
• během zakázky, objednávky
• v průběhu vystavování faktur
• při kontrole neuhrazených faktur

V katalogu firem na kartě partnera stačí stisknout tlačítko CreditCheck
Zobrazí se vám informační semafor a ihned vizuálně a na první pohled vidíte, zda je potřeba se firmou zabývat dál a zjistit více informací o jejím stavu.
Na základě vyhledaných skutečností na stránkách www.creditcheck.cz můžete hned podniknout potřebné kroky.
 
Rozšířené funkce modulu CreditCheck
Pro větší uživatelský komfort a aktuálnost údajů hodnocení kredibility firem byla ve SlimOffice vytvořena funkce Hromadného prověření firem systémem CreditCheck.
Tato funkce může být spouštěna pomocí automatu v předem nastavených periodách (např. každý pracovní den v 02:00). Nebo lze použít ruční spuštění označených firem pomocí tlačítka v katalogu firem.
Další funkcí je rychlé zjištění informací o rizikových firmách, které jsou obchodně aktivní. Po stisku ikony se zobrazí seznam firem, které mají v knihách dokladů jakýkoliv nezaplacený doklad, nesplněnou objednávku nebo zakázku.

Pro podrobnější informace o fungování CreditCheck ve SlimOffice kontaktujte obchodní oddělení společnosti SLIM.