Představujeme se


 Firma SLIM vznikla v roce 1990, současně s platností zákona o soukromém podnikání, jako ryze česká firma bez zahraniční kapitálové účasti.

Od počátku si dala za cíl poskytovat kompletní a dlouhodobou podporu prodejních, účetních, skladových a dalších ekonomických činností firem a organizací, zpočátku zejména v jihočeském regionu, dnes již na celém území České republiky a na Slovensku.

V průběhu své existence se jí podařilo pokrýt svými službami kompletně celou šíři potřeb zákazníků, od návrhu uceleného systému zpracování firemních ekonomických dat, přes vybavení zákazníka potřebnou výpočetní technikou a firemním ekonomickým softwarem, včetně zaškolení, spolupráce při náběhu a dlouhodobé konzultační podpory, až po účetní poradenství.

Nosným programem společnosti je vývoj a aplikace integrovaných systémů ekonomických programů.

SlimOffice, kompletní ekonomický systém (Klient/Server, MS SQL), je díky své otevřenosti a vysoké přizpůsobivosti všestranně použitelný pro potřeby různých typů firem a organizací. SlimOffice je řešením jak pro jednotlivce, tak i pro malé a střední firmy v oblasti výroby, služeb a obchodu.
Systém je vyvíjen tak, aby splňoval nároky informačních technologií současnosti, a je také neustále rozšiřován a zdokonalován, aby uživatelé byli spokojeni i v budoucnosti.

Filosofií společnosti není však dodávat pouze software samotný, nýbrž poskytovat celé zázemí služeb a techniky, potřebné pro optimální fungování informačního systému. Správnost této filosofie nám dokazují i stovky spokojených uživatelů našich informačních systémů instalovaných v současnosti ve více než 500 firmách a organizacích.