Software

S historií od roku 1990 vyrábíme ekonomický software, jehož spokojenými uživateli se v průběhu let staly stovky firem. Díky těmto zkušenostem jsme vyvinuli komplexní ekonomický systém SlimOffice. Díky modulárnímu uspořádání je vhodný pro všechny typy firem - od živnostníků po nadnárodní korporace. Při pořízení lze kvůli snížení počátečních nákladů zakoupit pouze základní moduly a systém může postupně růst společně s firmou. 

Pro řízení výroby průmyslových firem je určen náš další produkt, SlimPRV, který nabízíme od roku 2010. Jde o robustní systém, zaměřený především na sledování průběhu zakázky výrobou, plánování na jednotlivé činnosti ve vztahu k zakázce jako celku, možnosti kalkulace a vyhodnocení skutečných nákladů na jednotlivé zakázky. Samozřejmostí je přímá návaznost na ekonomický systém SlimOffice.

Kvalitní programátorské zázemí nám umožňuje plnit zákazníkům téměř jakákoliv přání. Velmi oblíbeným a žádaným v poslední době je řešení elektronického obchodu (e-shop), opět s provázáním na systém SlimOffice. Programujeme i software na zakázku. Vyzkoušejte nás, budete mile překvapeni.

 

  • firemní informační systém SlimOffice, úpravy a rozšíření dle potřeb zákazníka, garance zapracovávání legislativních změn
  • SlimPRV - software pro plánování a řízení výroby
  • CRM, E-shop (B2B i B2C)
  • tvorba software na zakázku

 

SlimOffice