Automatizace evidence přijatých dokladů

Chcete automatizovat firemní proces evidence přijatých dokladů?
Obtěžuje vás neustále přepisování dokladů do účetní evidence?

... máme pro Vás řešení !


Společnost SLIM implementovala do firemního informačního systému SlimOffice model umělé inteligence Redque od společnosti MEMOS Software, který umí zpracovat velké množství různých typů dokumentů a v krátkém čase z nich přepsat všechna důležitá data.

Rozlučte se s náročným manuálním zpracováním faktur a účtenek. Rozšiřte svůj tým o novou účetní kolegyni Alice, která během chvilky odvede práci za vás, s úsporou i tisíci korun měsíčně. U těch je možné následně ověřit správnost a provést jednoduchý export do SlimOffice.

Alice … vaše nová účetní kolegyně, seznamte se

Zdravím vás,
ráda bych se vám představila, jsem vaše digitální účetní Alice a pomůžu vám se zpracováním vašich účetních dokladů. S pomocí českého systému Redque jsem schopná velmi rychle s 98% přesností získat všechny potřebné a důležité informace z vašich účtenek a faktur. Již několik let efektivně pomáhám malým i velkým podnikům šetřit jejich čas i peníze.

 Vyzkoušejte mě ve své kanceláři i vy a nechte nezáživnou práci na mně.

Než si stihnete uvařit kávu nebo čaj, systém za vás vytěží klidně i desítky faktur. Zbavte se jednou pro vždy nezáživného ručního přepisování dokumentů a soustřeďte se na důležitější aktivity. Našim cílem je šetřit váš čas i peníze a pomoci eliminovat chyby vzniklé lidským faktorem.

Pro jedny je Alice láskou na první pohled, druzí o ni chvilku přemýšlí. Všichni se ale shodují, že v rámci účetnictví dokáže opravdu zjednodušit práci. Přesvědčit se o tom můžete sami v rámci prezentace nebo i zkušební verze. Zalíbila se vám tato myšlenka na automatizaci? Tak nás neváhejte kontaktovat.